Kontakt

Letní kino Brno-střed

Dominikánská 2
602 00 Brno

každý prázdninový večer – v červenci (21.30) a v srpnu (21.00) na nádvoří radnice MČ Brno-střed

Vstupné

Standardní vstupné 100 Kč, na filmy z cyklu Das Sommerkino pouze 50 Kč. K dispozici jsou cenově zvýhodněné přenosné permanentky na 6 či 10 vstupů.
Prodej vstupenek na místě vždy v den projekce půl hodiny před začátkem promítání. 

Informace

Včas příchozí diváci mají k dispozici omezený počet lehátek, ostatní sklápěcí židle. Promítá se za každého počasí, v případě deště je část hlediště zastřešena. V areálu je v provozu stánek s občerstvením. Na nádvoří kina platí zákaz kouření. Vychovaní psi nejsou na obtíž. Google kalendář s programem letního kina a po zbytek roku i Kinokavárny si můžete do svých mobilních zařízení nasdílet na adrese https://goo.gl/MH07iC a mít ho tak stále po ruce.

Doprava

Letní kino je situováno v historickém centru Brna, čili je skvěle dostupné MHD (zastávka Šilingrovo náměstí). V areálu kina jsou umístěny stojany na kola.

Parkování

Zaparkovat je možno v objektu parkovacích domů Domini Park (Husova ulice) nebo Pinki Park (Kopečná), které jsou od kina přibližně stejně daleko (cca 300 m).

Pořadatel

Program filmových projekcí na Letním kině Brno-střed realizuje Noční motýl, z. s. (IČ 22745131) ve spolupráci s MČ Brno-střed.
info@nocnimotyl.cz, tel. 775 055 258, 608 448 008